Targowa – Craft Beer and Food

Targowa – Craft Beer and Food – tę restaurację na piątkowe, pomidorówkowe spotkanie wskazała Natalia. Wypatrzyła w ofercie krem z pomidorów i… mnie przekonała 😉 Tym bardziej, że jeszcze tam nie byłam.

oferta Targowa - Craft Beer and Food

Chciałam zarezerwować stolik, jednak Pani uprzedziła mnie, że rezerwacja kosztuje 30 zł od osoby, do wydania. Nie chciałam decydować za resztę dziewczyn, więc poszłyśmy „na spontana”.

Targowa ogródek surowa cegła

Na 18 umówione w ogródku Targowej. Miejsce było! 😉 Trzeba wiedzieć, że są tu dwa osobne menu. Zaczynamy więc od MENU OGRÓDKOWEGO. Zamawiamy 4xkrem z pomidorów! 🙂

Menu ogródkowe Targowa Wrocław

Co do samego ogródka. Super, że jest zadaszony i zaścianiony, bo mimo deszczu i wiatru, można posiedzieć, ale… Jest tam niesamowicie głośno. Ludzie, dzieci, tramwaje… ludzie na głośnomówiącym, dzieci na rolkach [serio!], tramwaje na kostce brukowej, o swobodnej rozmowie nie ma mowy.
Ale… jest i Pomidorówka…

i jak nie płaczę nad rozlanym mlekiem, tak nad rozlaną po talerzu pomidorówką – zawsze 🙁

Nie wiem, może to moje spaczenie zawodowe [fotografia kulinarna], ale nie lubię, jak tak się podzieje. Chociaż! To mogła być wina slalomu między biegającymi maluchami.

Krem z pomidorow z bazyliowym pesto i grzankami targowa wroclaw

Co do smaku. Jednogłośnie stwierdziłyśmy, że był to krem z pomidorów bardzo „poprawny” w smaku, czyli ani niesmaczny, ani pyszny. Po prostu ok, choć dla Natalii ciut za kwaśny.
Zaraz po zjedzeniu, zmieniłyśmy miejsce na piwnicę Targowej, gdzie zdecydowanie łatwiej można było porozmawiać.

Targowa piwnica wrocław

Smazony camembert z sałatką

paluchy pieczywo targowa wrocław

Miejsce warte polecenia, ale zdecydowanie w części dolnej. Wszystko jest ok, ale dla mnie to trochę tak, jakby napisać, że to bardzo „sympatyczne” miejsce 😉

P.S. Przypominam, że pomidorówkowe relacje na żywo, możecie śledzić na Instagramie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *